První závod se konal 17.11. již tradičně v Jehnicích a odtud jsme přivezli 4 medailová umístění a to 3x třetí místo a 1 x druhé místo. Na 3. místě tedy skončili mezi staršími žákyněmi na 1500m Emmča Ryšávková, a v juniorech Filip Tlamka, Katka Ryšávková v ŽV1 byla na druhém místě pro oba měla trať 6 km, Jirka Dvořáček v MV2 který běžel závod na 11 km byl také třetí. Mezi mladšími žáky na 1000 m byl pak páty Jáchym Ryšávka.

Druhý díl se konal 30.11. v Okrouhlé. Letos se tam počasí celkem vydařilo a bylo to bez sněhu. Jako první se na trať 1800 m vydala Emmča a po celý závod se pohybovala na druhém místě a v posledních metrech nakonec svoji pozici ztratila a doběhla čtvrtá. V madších žácích na 900 m byl 10 Jonatan, 11 byl Vojta v mladších žácích na 400m, připravka mladší hoší na 200 m běželi Matouš a Adrian a doběhli hned za sebou 12 a 13 místo. Poté už byl na programu běh na 4,6 km zde běželi Lenka Barboříková 10 místo, Gabriela Krajíčková 12 místo, a Adriana Horňová 16 pozice.

Jako poslední se na trať vydali muži a čekalo je celkem 8,6 km a zde už jsme byli zase na stupních vítězů. Já vyhrál celkově v čase 29:17 min a na druhém místě v MV2 skončil Jirka Dvořáček.

Další závod nás čeká za 14 dní ve Vranově u Brna.