Nabídka služeb

Máte-li zájem o některou ze služeb, zavolejte mi
na telefon +420 777 975 754‬ nebo napište na hkohut@seznam.cz.

Individuální běžecké tréninky

Chcete začít běhat a nevíte jak? Nebo už běháte a chcete se dále zlepšovat? Nebo závodíte a potřebujete individuální tréninkový plán a pomoc při závodní přípravě? Budu se věnovat jen Vám.

Skupinové běžecké tréninky

V Brně a v Blansku pořádám v odpoledních hodinách skupinové tréninky. Jsou zaměřené zejména na techniku, rychlost, vytrvalost a přípravu na závody. Běháme na atletickém ovále nebo v přírodě.

Tréninkový plán na míru

Připravím pro Vás běžecký a kondiční tréninkový plán na míru a pomohu s jeho dodržováním. Ať už je Váš cíl dostat se do formy nebo připravit se na závody.

Fitness tréninky

Kondiční trénink – kondiční příprava vrcholových i amatérských sportovců. Pokud potřebuješ zapracovat na kondici neváhej se ozvat. Trénuji v Brně, Blansku a Boskovicích.

Skupinové kondiční tréninky

V Blansku pořádám skupinové kondiční tréninky pro veřejnost. Přidáte se k nám? Sportovním klubům nabízím také možnost tréninku Vašich sportovců u Vás. Napište mi a domluvíme se.

Instruktor sjezdového lyžování

V zimní sezoně nabízím výuku sjezdového lyžování pro děti i pro dospělé. Rovněž nabízím účast na školních lyžařských kurzech.

Běžecké a kondiční kempy

Několikrát ročně pořádám běžecké a kondiční kempy v České Republice i v zahraničí (Slovensko, Itálie, Slovinsko…) pro začátečníky i pokročilé. Nabízím také realizaci kempů na míru.

Masáže

Nabízím sportovní a rekondiční masáže. Přijedu k Vám (domů, na chatu, do firmy, do sportovního oddílu…) a vše potřebné přivezu s sebou.

Prodej sportovního vybavení

Chcete pomoct při výběru sportovní a běžecké obuvi? Sháníte pomůcky pro cvičení nebo výživové doplňky? Poradím a pomohu.
Provozuji také e-shop www.trenershop.cz.