Nabídka služeb

Máte-li zájem o některou ze služeb, zavolejte mi
na telefon +420 777 975 754‬ nebo napište na hkohut@seznam.cz.

Individuální běžecké tréninky

Chcete začít běhat a nevíte jak? Nebo už běháte a chcete se dále zlepšovat? Nebo závodíte a potřebujete individuální tréninkový plán a pomoc při závodní přípravě? Budu se věnovat jen Vám.

Skupinové běžecké tréninky

V Brně a v Blansku pořádám v odpoledních hodinách skupinové tréninky. Jsou zaměřené zejména na techniku, rychlost, vytrvalost a přípravu na závody. Běháme na atletickém ovále nebo v přírodě.

Tréninkový plán na míru

Připravím pro Vás běžecký a kondiční tréninkový plán na míru a pomohu s jeho dodržováním. Ať už je Váš cíl dostat se do formy nebo připravit se na závody.

Individuální kondiční tréninky

Chcete se dostat do formy? Vytvarovat si postavu do plavek? Nebo sportujete a chcete se cíleně připravit i po fyzické stránce? Nabízím soukromé kondiční tréninky. Mohu přijet i k Vám domů.

Skupinové kondiční tréninky

V Blansku pořádám skupinové kondiční tréninky pro veřejnost. Přidáte se k nám? Sportovním klubům nabízím také možnost tréninku Vašich sportovců u Vás. Napište mi a domluvíme se.

Instruktor sjezdového lyžování

V zimní sezoně nabízím výuku sjezdového lyžování pro děti i pro dospělé. Rovněž nabízím účast na školních lyžařských kurzech.

Běžecké a kondiční kempy

Několikrát ročně pořádám běžecké a kondiční kempy v České Republice i v zahraničí (Slovensko, Itálie, Slovinsko…) pro začátečníky i pokročilé. Nabízím také realizaci kempů na míru.

Masáže

Nabízím sportovní a rekondiční masáže. Přijedu k Vám (domů, na chatu, do firmy, do sportovního oddílu…) a vše potřebné přivezu s sebou.

Prodej sportovního vybavení

Chcete pomoct při výběru sportovní a běžecké obuvi? Sháníte pomůcky pro cvičení nebo výživové doplňky? Poradím a pomohu.
Provozuji také e-shop www.max-training.cz.