Na půlmaraton do Ústí nad Labem jsem se vydal společně s Romanem Hančlem a oba jsme chtěli zaběhnout kvalitní časy. Romanovi se to povedlo když časem 1:20:40 hod si o 5 min vylepšil osobní rekord. Já se bohužel trápil. Nachlazení co mě postihlo v týdnu mě nakonec limitovalo víc než sem si myslel a nakonec skončil na 3. místě mezi českými běžci v čase 1:10:30 hod. No škoda. Forma byla dobrá ale sezóna ještě nekončí takže věřím že kvalitní čas ještě zaběhnu.

Body do OBL sbírali naši závodníci tentokrát ve Sloupu na běhu Moravským Krasem.V nejmladších žácích skončil na 3. místě Lukáš Martínek v přípravce mladší dívky těsně pod stupni vítězů na 4. místě Adéla Přikrylová, v přípravce mladší chlapci na 300 m vyhrál Dan Kovařík a Tomáš Martínek skončil 6. a Matouš Korgo 9. Přípravka starší chlapci a Vojta Korgo na 6. místě.

Stupně vítězů jsme vybojovali i v hlavním závodě na 12,2 km  mezi ženami byla na 3. místě Lenka Barboříková a v MV2 vyhrál Jirka Dvořáček.

V Srbsku závodil na 11TRI Belgrade Jan Barbořík na svém druhém 1/2 ironmanovi a dokončil v čase 5:07 hod.

A nakonec to nejlepší 🙂 Na mistrovství České Republiky v duatlonu (běh – kolo – běh) sbírali medaile Filip Tlamka který skončil na výborném 2.místě mezi dorostenci a Adriana Horňová vyhrála mezi juniorkami. Těsně pod stupni vítězů na 4. místě skončila Emma Ryšávková.

Takže se nám ta podzimní sezóna pěkně rozjíždí. Pokud chcete s námi také trénovat neváhejte pár volných míst ještě máme jak mezi dětmi tak mezi dospělými. Možné i individuální tréninky v ranních či dopoledních hodinách a ON LINE trénink na dálku.